SİZDEN GELENLER

Çocuk Nefrolojisini ilgilendiren tüm hastalıkların tedavisi konusunda hizmet vermekteyim.

Bundan 9 yıl önce ilk evladım Uras dünyaya geldi,umut sevgi ile doğmasını beklerken anne karnında fark edilmeyen bir böbrek büyüklüğü doğduğunda iki taraflı olduğunu sık idrar yolu enfeksiyonu geçirmesinden dolayı C.B.Ü sevk ettiler. Hayatımızın o çok zor ve karanlık döneminde güler yüzlü insanın içini ferahlatıcı ayrı bir elektriği olan kanatsız melek İpek Hoca ile tanıştık. Karanlıkta kaybolan gemi gibiydik kime nereye gideceğimizi bilmezken bize deniz feneri olup kendisi gibi mesleğinde en iyi Prf.Dr.ları bulup bizi yönlendirdi. Radyoloji, ultrason, pediatrik üroloji ve vazgeçilmez ipek Hoca nin takibi ile hayatımın o karanlık ve zor dönemini oğlum iki başarılı operasyonla ve ipek Hoca nin takibi ile çok şükür oğlumun böbrekleri hasar ve işlev kaybı görmeden atlattık. Ozaman dedimki bu süreç bitsin (sondali filmler,radyonlu mr lar ,) oğlum iyi olursa öyle sevip sarilacagimki her dakikasında yanında olacağım. Şimdi oğluma sımsıkı sarılıyorum. Ve iyi ki varsınız İpek Hocam diyorum.

N... Ş...

Sevgili ipek hocam sizi anlatacak hiçbir cümle bulamıyorum hepsi o kadar hafif kalıyor ki hocam...o kadar mükemmel,o kadar anlayışlı, sabırlı, mütevazı bir insansınız ki hocam size ne kadar teşekkür etsek azdır..Benim çocuğum zihinsel bedensel engelli yani sıra bobrek hastası kronik bobrek yetmezliği 6 yıldır periton diyaliz hastası ve çok daha öncesinden yolumuz kesişti sizinle hocam sizi karşımıza çıkaran Mevlama şükürler olsun...İnsanlığını doktorlugunu takdir ettiğim ipek hocam tahminleri ,görüşleri, mükemmel tedavileri olan ipek hocam kimin yolu sizinle kesişirse bilsin ki çok şanslı... ben kendi adıma çok şanslıyım çocuğum adına çok şanslıyım iyki warsin hocamm iyki bizim doktorumuzsunuz seni çoook seviyoruz ipek hocamm♥️♥️♥️

Ş... A...

Hayatımda tanıdığım en alçak gönüllü samimi hastasına değer veren kişiliği doruğa ulaşmış, kendini tam anlamıyla gerçekleştirmiş mükemmel bir doktor. oğlumuzun böbrek çıkışında bir genişleme vardı oğlum bir kaç günlükken İpek hocayı tavsiye ettiler ve gittik. bize sanki yakın bir arkadaşımızmış gibi davrandı oğlumun sağlık sorununu kağıda çizerek bizim anlayacağımız bir dille anlattı ve inanılmaz rahatlattı. şimdi oğlum 19 aylık ve neredeyse tamamen iyileşti. İpek hocanın ilgisine sonsuz teşekkürler.

A... E...